Świat Shinobi | Naruto
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Zostań ninją w świecie shinobi. Zacznij jako uczeń i zdobywaj kolejne osiągnięcia bądź stań się nauczycielem i poprowadź swoich podopiecznych do zwycięstwa!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Itachi Uchiha

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Itachi Uchiha

Itachi Uchiha


Join date : 20/08/2014
Liczba postów : 1

Itachi Uchiha Empty
PisanieTemat: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha Icon_minitimeCzw Sie 21, 2014 7:22 pm



Itachi Uchiha

Pseudonim: Itachi Uchiha

»»»»» • «««««





Imię/Imiona: Itachi

Nazwisko: Uchiha

Wiek: 21

Pozycja: Nauczyciel

Żywioł: Ogień i woda

Inne konta:

Kontakt: jedynie forum prywatna wiadomość



Wygląd:


Mierzę 178cm. Mam jasną karnację, ciemne oczy i kruczoczarne włosy, które zazwyczaj związuje z tyłu.



Charakter:


Po tym jak Mitsuko konała w mych ramionach zacząłem bardziej okazywać uczucia. Mimo to nadal charakteryzuje się zimnym, ale skutecznym kalkulowaniem sytuacji w walce. Jestem tajemniczy, lecz cichy i chłodny przestałem być odkąd odzyskałem więź z rodzeństwem.




Historia:


Jak kiedyś powiedziała mi siostrzyczka "przeszłość jest ważna, bo ona kształtuje przyszłość. Lecz nie warto rozpamiętywać dawnych dziejów, lepiej tworzyć nowe jutro".




Rodzina:


Sasuke Uchiha [młodszy brat], Mitsuko Uchiha [młodsza siostra, dla tych którym się spodobała mam do powiedzenia tylko jedno - trzymajcie łapska przy sobie]


Ciekawostki:


♠Moje imię oznacza "łasica" co nie znaczy, że wolno się do mnie tak zwracać!
♠ Zostałem odnotowany w Bingo Book (na liście najsilniejszych zabójców).
♠ Walczyłem z nieznaną, nieuleczalną chorobą. Brałem masę leków, aby dotrwać do walki z Sasuke, ponieważ chciałem umrzeć z jego ręki i oddać mu wszystkie moce Mangekyo Sharingan. Mimo, że zdołałem tego dokonać, jak widać... nie zginąłem. Wszystko dzięki [lub przez] interwnecję Mitsuko. Nie wiem jak tego dokonała, ale nie zginąłem, a choroba już mi nie doskwiera.
♠ Na mym pierścieniu z Akatsuki jest napisane "Szkarłat".
♠ W wieku 4 lat byłem świadkiem traumatycznych wydarzeń spowodowanych wojną, widziałem jak ginęli niewinni ludzie. Na skutek tamtych wydarzeń stałem się pacyfistą, co miało duże znaczenie przy podjęciu przeze mnie decyzji o wykonaniu rozkazu masakry klanu Uchiha.

   





Dodatkowe informacje:
♠ Moje hobby to chodzenie do barów.
♠ Chciałem walczyć z Sasuke, lecz nigdy nie zamierzałem zaatakować Mitsuko, co niestety się wydarzyło niezależnie od mej woli, lecz nic tego nie usprawiedliwi.
♠ Moim ulubionym jedzeniem są gołąbki i onigiri z wodorostami. Nie lubię steków.
♠ Moim ulubionym wyrazem jest "pokój" (平和, heiwa).




Powrót do góry Go down
Hokage
Admin
Hokage


Join date : 19/08/2014
Liczba postów : 38

Itachi Uchiha Empty
PisanieTemat: Re: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha Icon_minitimePią Sie 22, 2014 1:49 pm

Zaakceptowane.
Powrót do góry Go down
https://ninja-world.forumpl.net
 
Itachi Uchiha
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Świat Shinobi | Naruto :: Organizacja :: Akta Bohaterów-
Skocz do: