Świat Shinobi | Naruto
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Zostań ninją w świecie shinobi. Zacznij jako uczeń i zdobywaj kolejne osiągnięcia bądź stań się nauczycielem i poprowadź swoich podopiecznych do zwycięstwa!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sasuke Uchiha

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha


Join date : 22/08/2014
Liczba postów : 4

Sasuke Uchiha Empty
PisanieTemat: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha Icon_minitimePią Sie 22, 2014 10:55 am



Sasuke Uchiha

Pseudonim: Brak

»»»»» • «««««





Imię/Imiona: Sasuke

Nazwisko: Uchiha

Wiek: 16

Pozycja: uczeń

Żywioł: ogień i piorun

Inne konta: Kaomi Soliere

Kontakt: tylko pw na forum



Wygląd:


Kruczoczarne krótkie postrzępione włosy. Czarne niczym węgiel oczy. Przeszywające spojrzenie. Blada skóra. Wysoki. Dobrze zbudowany. Zazwyczaj ironiczny uśmieszek. Ewentualnie mina jakby miał zamiar kogoś zabić.



Charakter:


Trudny. Ech... napisać więcej? Małomówny. Słowny. Z jednej strony życie traktuje jak zabawę, z drugiej bardzo poważnie. Ciężko z nim wytrzymać.




Historia:


Starszy brat wybił cały klan. Siostra omal nie zginęła próbując powstrzymać jego i Itachiego przed wzajemnym zabiciem się. Po pobycie u Orochimaru. Zdecydowanie nie wpłynęło to dobrze na psychikę. Po wojnie powrócił do Konohy, aby zacząć od nowa. Choć przyznaje, że nie wszystkie warunki, które musi spełnić mu się podobają.




Rodzina:


Starszy brat Itachi Uchiha oraz młodsza siostra Mitsuko Uchiha. Według niego dwie irytujące osoby, które wiecznie starają się mu matkować i go pouczać. Jakby sami byli tacy idealni...


Ciekawostki:


Nie zawaha się zabić, jeśli tylko dostanie taki rozkaz.




Dodatkowe informacje:

Brak. Przezorność, by te informacje nie wpadły w ręce kogoś niepowołanego.




Powrót do góry Go down
Mitsuko Kalibara Uchiha

Mitsuko Kalibara Uchiha


Join date : 20/08/2014
Liczba postów : 5

Sasuke Uchiha Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha Icon_minitimePią Sie 22, 2014 12:39 pm

Matkować?!  Shocked To dowaliłeś >.>" chwilowo to ja czuję się tak jakby tobie i Itachiemu palma odbiła. Sądzicie, że jak jesteście starsi to możecie traktować mnie jak dziecko. Pfff! I dobrze, że czasem czujesz się tak jakbym tobie matkowała. Widocznie bywam mądrzejsza i... no cóż wszyscy wiedzą, że mężczyźni zdecydowanie wolniej dorastają. Czyli mentalnie masz z 12 lat ^^
Powrót do góry Go down
Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha


Join date : 22/08/2014
Liczba postów : 4

Sasuke Uchiha Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha Icon_minitimePią Sie 22, 2014 12:41 pm

A kto ni by prawi mi morały i ciągnie godzinami rozmowy z byle przewinienia? Bo na pewno nie ja...
Idź się pobawić z dziećmi, młoda.
Powrót do góry Go down
Hokage
Admin
Hokage


Join date : 19/08/2014
Liczba postów : 38

Sasuke Uchiha Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha Icon_minitimePią Sie 22, 2014 12:41 pm

Cisza na planie!

Sasuke, przyjęty jesteś jako uczeń.

Ave ja.
Powrót do góry Go down
https://ninja-world.forumpl.net
Sponsored content





Sasuke Uchiha Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sasuke Uchiha
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Świat Shinobi | Naruto :: Organizacja :: Akta Bohaterów-
Skocz do: